• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • Parní generátor Harvia Steam


  Parní generátor Harvia Steam

  parní generátor  POZOR! Doprodej generátorů Harvia HGS - Steam - posledních pár kusů skladem!  Kvalitní generátory Harvia o výkonu 4,5 - 11 KW.                                    

   

  V balení najdete manuální výpustný ventil, přetlakový ventil a řídící jednotku Griffin.

   

  Generátory jsou vhodné jak pro rodinné použití, tak pro komerční provoz.

  Nutností pro správnou funkci parního generátoru je požadavek na dodržení vstupních hodnot pro kvalitu vody ( hlavně obsah vápníku a železa).
  U komerčního provozu doporučujeme kontrolovat kvalitu vody, nejlépe před generátor umístit změkčovač vody, tím se zamezí tvorba vodního kamene a mechanické předčištění částic obsažených ve vodě. Rovněž v domácích použitích je někdy nutné použití předčištění vody, tak aby vstupní parametry/požadavky/ generátoru byly dodrženy. V opačném případě generátor nebude správně fungovat.

  Technické informace

  Instrukce pro instalaci a použití


  Údaje pro správný výběr generátoru:

  generátor popis

  POSTUP PŘI VÝBĚRU GENERÁTORU A ZAPOJENÍ GENERÁTORU

  1. Stáhněte si z našich stránek manuál ke generátorům Harvia.

  2. Zjistěte dle tabulek v návodu jakou máte vodu, tato informace je velice

  důležitá a nesmí být podceněna. Informace o kvalitě vaši vody vám dodají

  v nejbližší vodárně, nebo v místě, kde se upravuje voda.

  3. Pokud máte vlastní studnu, doporučujeme si zakoupit tester tvrdosti vody   (titrační metoda). Po tomto testu vám budeme schopni zdělit, zda je vaše voda vhodná, nebo bude zapotřebí zakoupit nějakou úpravnu vody dle požadavků na využívání generátoru. V případě, že voda bude v normě dle parametrů v návodu. Bude stačit pravidelná údržba na generátoru. Pokud by voda neodpovýdala, je nutností použít spolu s generátorem úpravnu vody vč. filtru pevných částit. Toto zařízení vám umožňí bezchybný provoz zařízení spolu s tím, že jedna čistící stanice může být umístěna přímo na hlavní vodovodní řád a tím si zajistíte větší odolnost, čistotu a delší intervali mezi údržbou generátoru.

  Generátory musí být zapojeny odpovědnou osobou a v případě nedodržení podmínek o zapojení, čištění a kvalitě vody, bude snížena záruka na 3 měsíce.