• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • Saunová kamna Harvia Globe


  Saunová kamna Harvia GlobeSaunová kamna Harvia Globe

  Harvia Globe - přenosný stojanKamna nekonečných možností        Designová saunová kamna Harvia Globe Vám nabízí příjemný zážitek ze saunování, a to nejen prostřednictvím tepla a vodní páry, ale i díky jedinečnému designu a univerzální použitelnosti. Odhoďte předsudky o umístění kamen v sauně! Harvia Globe je možné umístit na stěnu, na stojan nebo mohou dokonce viset ze stropu. Tato svoboda volby Vám umožňuje bez omezení se rozmáchnout při plánování lavic v sauně.

        Harvia Globe jsou také příkladem ekologického designu: je použit ten nejlepší materiál - silná nerezová ocel - při nejmenší možné míře zbytkového odpadu, a na povrchovou úpravu nebyly použity žádné škodlivé chemikálie. Zcela nová filozofie je patrná i v designu kamen, která jsou vyrobena z laserem precizně vyřezávaných ocelových oblouků a skruží. Množství saunových kamenů je pečlivě optimalizováno: kamna je zahřívají rychleji, aniž by byla obětována jemnost páry.

        Harvia Globe GL70 (Ø 430 mm) a GL110 (Ø 500 mm) jsou ovládána pomocí uživatelsky příjemného dotykového panelu s velmi přesným nastavením teploty. Minimalistický a stylový panel je odolný proti postříkání a lze ho tak umístit vně i uvnitř sauny. Kamna obsahují kompaktní napájecí jednotku, která jim poskytuje elektřinu. Kamna jsou s ní propojena kabelem, vedoucím vyztuženou trubicí. Přiložené teplotní čidlo se instaluje pod strop sauny a a je připojeno k napájecí jednotce pomocí vlastního kabelu.

        Harvia Globe jsou k dispozici i ve verzích GL70E a GL110E, které jsou ovládány samostatnou řídící jednotkou (např. Griffin nebo C150). Tyto modely obsahují vespodu svorkovnici pro vstup ze zmíněné řídící jednotky.


  Bohaté příslušenství k těmto unikátním kamnům


  Harvia Globe - schéma příslušenství  Harvia Globe


   
   

                                                                             


  Další instrukce:  lávové kameny do sauny     

    Saunové kameny pro kamna nejsou součástí dodávky.

   

   

   


   

  Harvia Globe - přenosný stojan s ohrádkou  Harvia Globe - umístění v lavici s ochranným sklem a ohrádkou  Harvia Globe - příklad umístění na stěnu